KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 5188099
nr 518 8099
Pastell
1800-tal, Pastoralt landskap, 27x35 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
750 kr
måndag 7 april 2008
kl 16:14:39
400 kr
600 kr
650 kr
700 kr